تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ که صورت شبانه روزی آماده ارائه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ می باشد. نمایندگی ما برای ارائه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ روز تعطیلی ندارد و همه روز و در همه ساعات شبانه روز در خدمت شما عزیزان است.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

ویژگی های تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

نمایندگی ما امتیازات ویژه ای را برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در نظر گرفته است به صورتی که در کمتر از 20 ساعت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما یخچال ساید بای ساید سامسونگ خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد و اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های یخچال ساید بای ساید سامسونگ نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات یخچال ساید بای ساید سامسونگ تعویض می گردند همچنین تمام قطعه های یخچال ساید بای ساید که توسط سامسونگ به بازار عرضه شده اند در  نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 36 ماه هستند پس تا سه سال شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید. فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های یخچال ساید بای ساید سامسونگ مشاهده نمودید هر چه سریعتر با همکاران ما تماس بگیرید و به منظور تعمیر با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ با یکی از نمایندگی های تعمیرات سامسونگ ما تماس بگیرید.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

 

سامسونگ در سال 1938 در شهر تائگو (کره جنوبی) بوسیله بیونگ – چول لی بنیانگذاری شد . شروع به کار این شرکت با صادرات کالاهای غذایی نظیر ماهی خشک و آرد به چین آغاز شد و در دهه های 1950 و1960 سامسونگ وارد سایر تجارت ها نظیر بیمه عمر و ساخت منسوجات شد. رسته سامسونگ الکترونیکز در سال 1969 بنیانگذاری شد صنعت و تولیدی که بیش از هر کالایی به ساخت تلویزیون اقدام می کرد. در دهه 1970 سامسونگ گستره کار خود را باز هم توسعه داد و به قسمت پتروشیمی  و همینطور ساخت انواع لباسشویی – ظرفشویی یخچال ساید بای ساید و ماکرویو شروع کرد. در دهه 1980 سامسونگ فوکوس اصلی اش را بر روی صنایع الکترونیک گذاشت و ساخت تلویزیون های رنگی و رایانه های دستکتاپ  ضبط صوت و دوربین فیلمبرداری را آغاز نمود. در این دهه سامسونگ آغاز به به صادرات کالاهایش به آمریکای شمالی نمود. رمز موفق شدن سامسونگ  هنگامی شروع شد که یکی از نخستین موبایل های این شرکت در سال 1995 به بازار آمد و به خوبی کار نکرد و رضایت مشتریان را جلب نکرد از این رو رئیس هئیت مدیره وقت آقای کان –هی لی متوجه این قضیه شد و دستور داد که کل موجودی تلفن ذکر شده را در انبار ان شرکت بسوزانند. هم اکنون سامسونگ یکی از پر فروشترین کارخانجات ساخت لوازم خانگی و صوتی تصویری و موبایل در دنیا است.  شرکت ما هم اکنون مدیریت خدمات پس از فروش همه محصولات سامسونگ را در همه استان ها و شهرستان های کشور عزیزمان با گارانتی ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

شرکت ما به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ آماده عرضه تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ به شما می باشد. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما نمی باشد. این برتری سبب می شود که فاصله جغرافیایی از بین برود و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید قادر خواهید بود به آسانی از تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ بهره مند گردید.

همه متخصصان شرکت ما از جمله تکنسین های ماهر و با تجربه ای هستند که دورهای ویژه ای را برای این منظور سپری کرده اند.
شرکت تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ قابلیت واردات تمامی قطعه های دستگاه های مختلف سامسونگ را دارد و با دارا بودن مهندسان متخصص می تواند به برطرف نمودن بسیاری از ایرادهای سخت افزاری و نرم افزاری کالاها و دستگاه های سامسونگ مبادرت نماید.

تعیمرات یخچال ساید بای ساید مربوط به سایر برندها
در ضمن شما بقیه تعمیرات انواع لوازم خانگی خود را نیز می توانید به شرکت ما بدهید تا تعمیرات لازم مربوط به آنها نیز انجام شود این کار نیز با مراجعه متخصصان ما به منزل شما انجام می شود و  نیازی به حضور فیزیکی شما یا محصولات شما به محل شرکت و نمایندگی نمی باشد. دستگاه های شرکت آاک و همچنین تعمیرات یخچال ساید بای ساید دستگاه های شرکت سامسونگ و تعمیرات یخچال سامسونگ در انواع نام های تجاری مشهور را ما پوشش می دهیم.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

ایرادهایی که ممکن است در یخچال ساید بای ساید سامسونگ پیش بیاید:

1- کمپرسور یخچال ساید بای ساید - فریزر کار می کند ولی سرما ندارد. 
2- یخچال ساید بای ساید فریزر قسمت یخچال ساید بای ساید و یا فریزر سرمای کافی ندارد.
3- مواد غذایی در یخچال ساید بای ساید - فریزر فاسد می شوند.
4- مواد غذایی مخصوصا میوه جات در یخچال ساید بای ساید منجمد می شوند.
5- گاهی اوقات از زیر یخچال ساید بای ساید آب سرازیر می شود.
6- یخچال ساید بای ساید - فریزر دائم کار می کند و انرژی زیادی مصرف می کند.
7- یخچال ساید بای ساید - فریزر هنگام کار کردن صدای ناهنجاری می دهد.
8- نمایشگر یخچال ساید بای ساید - فریزر کد خطا (ERROR) نشان می دهد.
9- یخچال ساید بای ساید - فریزر بیش از حد برفک می زند.
10- داخل یخچال ساید بای ساید - فریزر آب جمع می شود.
11- یخچال ساید بای ساید - فریزر کاملا از کار افتاده و روشن نمی شود.
12- آب خروجی یخچال ساید بای ساید فشار ندارد و یا قطع شده.
13- آب خروجی از یخچال ساید بای ساید سرد نیست.
14- یخساز ساید بای ساید یخ تولید نمی کند.
15- قالبهای یخ در محفظه یخساز ساید بای ساید به هم می چسبند.
16- آب یا یخ خروجی از یخچال ساید بای ساید طعم نامطبوع دارد.
17- بدنه یخچال ساید بای ساید - فریزر برق دارد.
18- داخل یخچال ساید بای ساید - فریزر بوی بدی می دهد.