تعمیرات یخچال سامسونگ

تعمیرات یخچال سامسونگ که به صورت شبانه روزی آماده ارائه تعمیرات یخچال سامسونگ می باشد. نمایندگی ما برای ارائه تعمیرات یخچال سامسونگ روز تعطیلی ندارد و همه روز و در همه ساعات شبانه روز در خدمت شما عزیزان است.

ویژگی های تعمیرات یخچال سامسونگ

نمایندگی ما امتیازات ویژه ای را برای تعمیرات یخچال سامسونگ در نظر گرفته است به صورتی که در کمتر از 20 ساعت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما یخچال سامسونگ خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد و اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های یخچال سامسونگ نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات یخچال سامسونگ تعویض می گردند همچنین تمام قطعه های یخچال که توسط سامسونگ به بازار عرضه شده اند در  نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 36 ماه هستند پس تا سه سال شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید. فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های یخچال سامسونگ مشاهده نمودید هر چه سریعتر با همکاران ما تماس بگیرید و به منظور تعمیر با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ و تعمیرات سامسونگ با یکی از نمایندگی های ما تماس بگیرید. 

تعمیرات یخچال سامسونگ

سامسونگ در سال 1938 در شهر تائگو (کره جنوبی) بوسیله بیونگ – چول لی بنیانگذاری شد . شروع به کار این شرکت با صادرات کالاهای غذایی نظیر ماهی خشک و آرد به چین آغاز شد و در دهه های 1950 و1960 سامسونگ وارد سایر تجارت ها نظیر بیمه عمر و ساخت منسوجات شد. رسته سامسونگ الکترونیکز در سال 1969 بنیانگذاری شد صنعت و تولیدی که بیش از هر کالایی به ساخت تلویزیون اقدام می کرد. در دهه 1970 سامسونگ گستره کار خود را باز هم توسعه داد.

و به قسمت پتروشیمی  و همینطور ساخت انواع لباسشویی – ظرفشویی یخچال و ماکرویو شروع کرد. در دهه 1980 سامسونگ فوکوس اصلی اش را بر روی صنایع الکترونیک گذاشت و ساخت تلویزیون های رنگی و رایانه های دستکتاپ  ضبط صوت و دوربین فیلمبرداری را آغاز نمود. در این دهه سامسونگ آغاز به به صادرات کالاهایش به آمریکای شمالی نمود. رمز موفق شدن سامسونگ  هنگامی شروع شد که یکی از نخستین موبایل های این شرکت در سال 1995 به بازار آمد و به خوبی کار نکرد و رضایت مشتریان را جلب نکرد.

از این رو رئیس هئیت مدیره وقت آقای کان –هی لی متوجه این قضیه شد و دستور داد که کل موجودی تلفن ذکر شده را در انبار ان شرکت بسوزانند. هم اکنون سامسونگ یکی از پر فروشترین کارخانجات ساخت لوازم خانگی و صوتی تصویری و موبایل در دنیا است.  شرکت ما هم اکنون مدیریت خدمات پس از فروش سامسونگ شامل همه محصولات را در همه استان ها و شهرستان های کشور عزیزمان با گارانتی ارائه می دهد.

شرکت ما به عنوان تعمیرات یخچال سامسونگ تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ آماده عرضه تعمیرات یخچال سامسونگ به شما می باشد. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه یخچال سامسونگ شما نمی باشد. این برتری سبب می شود که فاصله جغرافیایی از بین برود و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید قادر خواهید بود به آسانی از تعمیرات یخچال سامسونگ بهره مند گردید.

تعمیرات یخچال سامسونگ

همه متخصصان شرکت ما از جمله تکنسین های ماهر و با تجربه ای هستند که دورهای ویژه ای را برای این منظور سپری کرده اند.

شرکت تعمیرات یخچال سامسونگ قابلیت واردات تمامی قطعه های دستگاه های مختلف سامسونگ را دارد و با دارا بودن مهندسان متخصص می تواند به برطرف نمودن بسیاری از ایرادهای سخت افزاری و نرم افزاری کالاها و دستگاه های سامسونگ مبادرت نماید.

تعیمرات یخچال مربوط به سایر برندها

در ضمن شما بقیه تعمیرات انواع لوازم خانگی خود از جمله تعمیرات لباسشویی سامسونگ را نیز می توانید به شرکت ما بدهید تا تعمیرات لازم مربوط به آنها نیز انجام شود این کار نیز با مراجعه متخصصان ما به منزل شما انجام می شود و  نیازی به حضور فیزیکی شما یا محصولات شما به محل شرکت و نمایندگی نمی باشد. دستگاه های شرکت آاک و همچنین تعمیرات یخچال دستگاه های شرکت سامسونگ و تعمیرات یخچال سامسونگ دستگاه های شرکت سامسونگ در انواع نام های تجاری مشهور را ما پوشش می دهیم.

تعمیرات یخجال سامسونگ

ایرادهایی که ممکن است در یخچال سامسونگ پیش بیاید:

1- کمپرسور یخچال - فریزر کار می کند ولی سرما ندارد. 
2- یخچال فریزر قسمت یخچال و یا فریزر سرمای کافی ندارد.
3- مواد غذایی در یخچال - فریزر فاسد می شوند.
4- مواد غذایی مخصوصا میوه جات در یخچال منجمد می شوند.
5- گاهی اوقات از زیر یخچال آب سرازیر می شود.
6- یخچال - فریزر دائم کار می کند و انرژی زیادی مصرف می کند.
7- یخچال - فریزر هنگام کار کردن صدای ناهنجاری می دهد.
8- نمایشگر یخچال - فریزر کد خطا (ERROR) نشان می دهد.
9- یخچال - فریزر بیش از حد برفک می زند.
10- داخل یخچال - فریزر آب جمع می شود.
11- یخچال - فریزر کاملا از کار افتاده و روشن نمی شود.
12- آب خروجی یخچال فشار ندارد و یا قطع شده.
13- آب خروجی از یخچال سرد نیست.
14- یخساز ساید بای ساید یخ تولید نمی کند.
15- قالبهای یخ در محفظه یخساز ساید بای ساید به هم می چسبند.
16- آب یا یخ خروجی از یخچال طعم نامطبوع دارد.
17- بدنه یخچال - فریزر برق دارد.
18- داخل یخچال - فریزر بوی بدی می دهد.