تعمیرات ظرفشویی سامسونگ که صورت شبانه روزی آماده ارائه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ می باشد. نمایندگی ما برای ارائه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ روز تعطیلی ندارد و همه روز و در همه ساعات شبانه روز در خدمت شما عزیزان است.

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی ما امتیازات ویژه ای را برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در نظر گرفته است به صورتی که در کمتر از 20 ساعت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما ظرفشویی سامسونگ خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد و اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های ظرفشویی سامسونگ نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات ظرفشویی سامسونگ تعویض می گردند.

ویژگی های تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

همچنین تمام قطعه های تعمیرات ظرفشویی سامسونگ که توسط سامسونگ به بازار عرضه شده اند در  نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 36 ماه هستند پس تا سه سال شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید. فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های ظرفشویی سامسونگ مشاهده نمودید هر چه سریعتر با همکاران ما تماس بگیرید و به منظور تعمیر با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ و تعمیرات سامسونگ با یکی از نمایندگی های ما تماس بگیرید.  

ویژگی های تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

تعیمرات ظرفشویی مربوط به سایر برندها

در ضمن شما بقیه تعمیرات انواع لوازم خانگی خود را نیز می توانید به شرکت ما بدهید تا تعمیرات لازم مربوط به آنها نیز انجام شود این کار نیز با مراجعه متخصصان ما به منزل شما انجام می شود و نیازی به حضور فیزیکی شما یا محصولات شما به محل شرکت و نمایندگی مجاز سامسونگ نمی باشد. دستگاه های شرکت آاک و همچنین تعمیرات ظرفشویی دستگاه های شرکت سامسونگ و تعمیرات ظرفشویی دستگاه های شرکت سامسونگ در انواع نام های تجاری مشهور را ما پوشش می دهیم.

ویژگی های تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

ایرادهایی که معمولا در موقع کار با ماشین ظرفشویی احتمال دارد با آنها مواجه شوید:

1- ماشین ظرفشویی کار نمی کند و لامپ نشانگر برق ورودی خاموش است

.

 - پریز برق ندارد. دوشاخه درست به پریز وصل نشده است. فیوز برق سوخته است. اگر از تبدیل سه به دو بر روی برق ورودی استفاده می کنید چک کنید که قطع نشده باشد. سیم رابط معیوب است.
 

 2- ماشین ظرفشویی کار نمی کند ولی لامپ نشانگر یا دیسپلی روشن است . 

  - شیر آب بسته است. فشار آب کم است. آب ساختمان قطع است. دکمه روشن/خاموش را چک کنید. دکمه start یا شروع را فشار نداده اید یا خراب است. در ظرفشویی درست بسته نشده است. شیلنگ ورودی آب تا خورده است. دستگاه در حال توقف موقت است. صفحه کلید قفل است. (دکمه مربوط به قفل صفحه را فشار دهید). برق ورود را بر روی پریز کنترل کنید اگر کمتر از 200 ولت با شد دستگاه در وسط برنامه متوقف یا قطع می شود.

 3 - ماشین ظرفشویی روشن می شود اما آب وارد دستگاه نمی شود.

   - جریان آب وجود ندارد و قطع شده است. شیر آب بسته است. فیلتر شیر برقی ورودی آب مسدود شده است. شیر برقی معیوب است. شیلنگ ورودی آب تاخورده است. فشار آب کم است.

ویژگی های تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

 

4 - آب تخلیه نمی شود و در ظرفشویی باقی می ماند.

   - فیلترها کثیف بوده یا مسدود شده اند (وجود مقداری آب در زیر فیلترها طبیعی است). شیلنگ تخلیه مسدود شده است . لوله فاضلاب مسدود شده است. برنامه انتخاب شده تمام نشده است. پمپ تخلیه معیوب است.
 

 5 - چراغ مربوط به تمام شدن نمک روشن شده است:

  - مقدار نمک کم است. پس از ریختن نمک انرا به هم بزنید. از نمک مرغوب استفاده نکرده اید. حسگر مربوط به تشخیص نمک معیوب شده است.

 6 - نشانگر مربوط به مایع جلادهنده با وجود اضافه کردن مایع،همچنان روشن باقی مانده است:
   - مخزن مایع جلادهنده به اندازه کافی پر نشده است. شناور مخزن مایع جلادهنده گیر کرده است (چند ظربه ملایم به آن بزنید). از مایع جلادهنده نا مرغوب استفاده می کنید یا تاریخ مصرف آن گذشته است .
 
 7 - پودر در جاپودری یا روی در باقی می ماند:
   - یکی از ظروف مانع باز شدن در محفظه پودر شده است (زمانی که در ظرفشویی را می بندید مقابل جاپدری را چک کنید ظرف در آنجا نباشد). سیستم مکانیکی بازکننده در جاپدری معیوب است. مجاری بازوی آب افشان مسدود شده است. بوبین مربوط به جاپودری سوخته است. تاریخ انقضای پودر شستشو گذشته است و یا تقلبی می باشد و در محل آن سفت شده است. بازوی آب فشان به ظروف برخورد می کند و حرکت آن متوقف شده است. جا پودر در زمان ریختن پودر مرطوب بوده و پودر در جاپودری سفت شده است.
 
 

8  - پودر بر روی ظروف مشاهده می شود 

   - تاریخ انقضای پودر شستشو تمام شده است. نوع پودر شستشو مرغوب نیست یا تقلبی می باشد. فاصله بین ظروف رعایت نشده است.
 
 9  - کف پیش از حد ایجاد شده و از ماشین خارج می شود:
  - از پودر دستی لباسشویی و یا مایع ظرفشویی برای ضد عفونی کردن میوه و سبزیجات به جای پودر ظرفشویی استفاده شده است. از مواد شوینده بیش از حد استفاده شده است. موقع پر کردن مخزن مایع جلادهنده مایع سر ریز شده است در این حالت از برنامه تخلیه استفاده کرده برنامه را محدد احرا کنید.
 

 10- ماشین نمک زیادی مصرف می کند:

  - درپوش محفظه نمک درست بسته نشده است.  درجه تنظیم نمک به حد کافی نبوده است. شیر برقی مربوط به مخزن نمک معیوب شده است.
 
 11 - ظرفشویی صدای غیر عادی می دهد:
  - ظرفشویی درست نصب نشده است. بازوی آب فشان روی ظروف کشیده می شود. تراز بودن ظرفشویی رعایت نشده است.
 
 12 - علت باقی ماندن ذرات غذا بر روی ظروف در ماشین ظرفشویی:
  - فیلتر شستشو کثیف یا مسدود شده و یا درست در جای خود قرار نگرفته است. مجرا یا سوراخ های بازوی آب فشان کثیف شده اند. بازوهای آب فشان به ظروف گیر می کنند. از مواد شوینده نا مناسب استفاده شده و یا مقدار آن به حد کافی نمی باشد. ظروف به درستی در سبد قرار نگرفته اند و برخی از ظروف با یکدیگر تماس دارند. مقدار ظروف در سبد ها بیش از حد ظرفییت ماشین است.برنامه شستشوی مناسب نیست. لوله فاضلاب مسدود شده است. ذرات غذا روی ظروف خشک شده است.
 
 13 - ظروف خشک نمی شود:
   - مایع جلادهنده در دستگاه وجود ندارد. مقدار مایع جلادهنده درست تنظیم نشده است. ظروف بدرستی در سبد چیده نشده است. ظروف زود از ظرفشویی خارج شده است. برنامه شستشو مناسب نیست. المنت ماشین خراب یا کار نمی کند.
 
 14 - ظروف سفیدک می زنند :
  - مقدار پودر یا مایع جلادهنده کم بوده است. در محفظه نمک درست بسته نشده است. محفظه نمک خالی از نمک یا آب است . درجه سختی آب نسبت به منطقه درست انتخاب نشده است. از ماده پاک کننده بدون فسفات استفاده شود. لیوان شیشه ای یا کریستال شیری رنگ شده و یا ترک خورده اند. از مواد شوینده نامناسب استفاده شده است. این ظروف برای شسته شدن در ظرفشویی مناسب نیستند. ظروف شیشه ای یا کریستال مات شده اند. مقدار مایع جلادهنده کافی نیست. لیوان و قاشق و چنگال ظاهری مات دارند. مقدار مایع جلادهنده بیش از حد است.
 
  15 - ظروف فولادی و استیل لکه دار شده اند:
  - این ظروف برای شسته شدن در ظرفشویی مناسب نیستد. ظروف به درستی در سبد قرار نگرفته اند. از مواد شوینده بیش از حد استفاده شده است. نمک موجود در آب زیاد است تعمیرات ظرفیشویی سامسونگ