خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ گروه سامسونگ اثر بسیار قابل توجهی در پیشرفت اقتصاد، سیاست، فرهنگ و رسانه های کره جنوبی داشته و کمپانی های تحت نظرش تقریبا ​ کره جنوبی را شامل می شوند. خدمات پس از فروش سامسونگ سهم قابلی توجهی از خدمات سامسونگ را بر می گیرد.

درآمد سامسونگ تقریبا برابر  ۱۷٪ از تولید ناخالص داخلی کره جنوبی می باشد که بیشتر از ۱۰۸۲ میلیارد دلار تخمین زده می شود درآمد سامسونگ گروپ در سال ۲۰۱۲ به بیشتر از ۲۶۵ میلیارد دلار رسید و در سال ۲۰۱۳ توانست سودش را ۳۰ میلیارد دلاری کند. این شرکت با دارایی ۵۹۰ میلیارد دلار (۲۵۶ میلیارد دلار نقد)، بیش از ۴۲۷ هزار کارمند در همه جای دنیا دارد.

خدمات پس از فروش سامسونگ در ایران

خدمات پس از فروش سامسونگ که شامل دستگاه های مختلف این برند معروف نظیر مایکروفر (ماکروفر، ماکروویو)، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، ساید بای ساید، جارو برقی، اجاق گاز و غیره می باشد به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات پس از فروش سامسونگ است. نمایندگی ما برای ارائه خدمات پس از فروش روز تعطیلی ندارد و همه روز و در همه ساعات شبانه روز در خدمت شما عزیزان می باشد.

خدمات پس از فروش سامسونگ

ویژگی های خدمات پس از فروش سامسونگ

نمایندگی ما امتیازات ویژه ای را برای کالاهای شرکت سامسونگ در نظر گرفته است به صورتی که در کمتر از 20 ساعت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما کالاها و محصولات سامسونگ خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد .

اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های محصولات سامسونگ نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات ال. جی تعویض می گردند همچنین تمام قطعه ها و کالاهایی که توسط سامسونگ به بازار عرضه شده اند.

 خدمات پس از فروش سامسونگ و تعمیرات

در نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 36 ماه هستند پس تا سه سال شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید. فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه ها و محصولات سامسونگ مشاهده نمودید هر چه سریعتر با همکاران ما تماس بگیرید و به منظور تعمیر با نمایندگی تعمیرات سامسونگ و تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ. با یکی از خدمات پس از فروش سامسونگ ما تماس بگیرید. ما نمی گذاریم شما حتی یک روز نیز از بایت عدم استفاده از محصولات سامسونگ در تنگنا باشید.

اگر به پیرامون خود نگاهی بیندازید با اشیای متفاوتی ​روبه رو می شوید، که همگی آنها با ​سپری شدن زمان ​نیاز  به تعمیر و تعمیرات اساسی دارند. آیا تا به ​حال  با لوازم خانگی یا دستگاه الکتریکی شرکت سامسونگ مواجه شده اید که نیاز به تعمیر نداشته باشد؟ شاید بپرسید که چرا باید نیاز به تعمیرات داشته باشند، مگر شرکت تولید کننده آنها شرکتی معتبر و بین المللی و مشهور نیست؟

حتما که این گونه نیست. زیرا این دستگاه ها خود ساخته ​هستند و با کمک برق یا هر نیروی کمکی دیگری کار می کنند و اگر اندکی توجه کنید، ​می فهمید که اگر با کمی اختلال در برق رسانی و یا نیروهایی که دستگاه ها با آنها روشن می شوند، دستگاه می تواند مشکل دار شود و همین مشکلات می توانند عیب  و ایراد و مشکلاتی را در روال کار دستگاه ایجاد کنند. همین مشکلات و اختلال ها می توانند دستگاه شما را از کار اصلی اش بیندازد و استفاده شما از آنها را با وقفه روبه رو کند. در این صورت شما نیاز به افرادی دارید که قدرت رفع این ایرادها و اختلال ها را داشته باشند.

شخصی می تواند مشکل و ایراد دستگاه شما را برطرف کند که در زمینه تعمیرات آن دستگاه مهارت و تجربه داشته باشد و توانایی حل هرگونه مشکلی را در این دستگاه ها داشته باشد، نمایندگی تعمیرات سامسونگ خود را شرکتی می داند که وظیفه تعمیرات محصولات لوازم خانگی سامسونگ را برعهده دارد و همچنین باور دارد که همه مشکلات و ایرادهای ایجاد شده برای هر یک از دستگاه های سامسونگ را می تواند به بهترین صورت و در کمترین زمان برطرف نماید.

 

خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ، شامل تعمیرات لباسشویی سامسونگ و تعمیرات ظرفشویی سامسونگ و غیره، بدون تعطیلی، تعمیرات و نگهداری لوازم خانگی سامسونگ، قطعه های اصلی ، 36 ماه ضمانت کتبی را به همه متقاضیان و استفاده کنندگان محصولات سامسونگ ارائه می دهد. خدمات پس از فروش سامسونگ ماشین لباسشویی و ظرفشویی سامسونگ، تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ، لطفا از طریق شماره تماس های ذکر شده در قسمت تماس با ما پایین صفحه یا منوی بالای صفحه با ما تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش سامسونگ بعنوان تعمیرگاه مجاز سامسونگ و نمایندگی مجاز لوازم خانگی سامسونگ در ایران و با سالها سابقه کاری موفق در عرصه تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ و همینطور ماشین لباسشویی و... با آسودگی کامل  تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را به تعمیرگاه مجاز سامسونگ در ایران به ما بسپارید و مطمئن باشید که با تمام وجود پاسخ اطمینان شما را خواهیم داد.

گارانتی محصولات در هنگام ارائه خدمات پس از فروش سامسونگ

احتمالا عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ یا خدمات پس از فروش سامسونگ کلمه ای باشد که بسیاری از اشخاص آن را جستجو کنند اما باید به این نکته نیز توجه شود که این مورد و بهره گیری از خدمات نمایندگی و خدمات پس از فروش برای محصولاتی می باشد که دارای گارانتی می باشند.

اگر گارانتی دستگاه شما به پایان رسیده باشد و نمایندگی ها و مراکز خدمات پس از فروش سامسونگ و خدمات پس از فروش سامسونگ سامسونگ غالبا آنها را قبول نمی کنند اما جای نگرانی نیست چرا که مراکز تعمیراتی معتبر و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی سامسونگ هستند که می توانند این قضیه را برطرف نمایند شرکت ما به عنوان نمایندگی و تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ آماده عرضه خدمات پس از فروش به شما می باشد. این مراجعه تنها با یک تماس تلفنی امکان پذیر خواهد بود و احتیاجی به انتقال و حمل و نقل دستگاه شما نمی باشد. این برتری سبب می شود که فاصله جغرافیایی از بین برود و شما در هر یک از ناحیه های تهران که باشید قادر خواهید بود به آسانی از خدمات پس از فروش لازم بهره مند گردید.

درباره شرکت سامسونگ

سامسونگ گروپ، یک کمپانی چند ملیتی و جهانی می باشد که در سال ۱۹۳۸ در کره جنوبی ایجاد شده و بخشهای صنعتی متنوعی را تحت پوشش دارد:

 • پوشاک
  مواد شیمیایی
  کالاهای الکترونیکی مصرفی
  قطعه های الکترونیکی
  تجهیزات پزشکی
  نیمه رساناها
  کشتی
  تجهیزات مخابراتی
  سامسونگ گروپ همینطور خدمات گوناگونی را به صورت بین المللی انجام می دهد از جمله:
  تبلیغات
  ساختمان سازی
  سرگرمی
  خدمات مالی
  خدمات مرتبط با فن آوری اطلاعات و ارتباطات
  خدمات دارویی
  خدمات خرده فروشی

ساختمان اصلی شرکت سامسونگ در سئول توسط لی بیونگ-چول به وجود آمده و در حال حاضر نیز در شهر سامسونگ قرار دارد.

تاریخچه کوتاه از سامسونگ

سامسونگ بعد از تاسیس به منزله یک شرکت تجاری در قسمتهای متنوعی نظیر فرآوری غذا، پارچه، خدمات بیمه و خرده فروشی شروع به کار کرد.

 در سالهای پایانی ۱۹۶۰ سامسونگ صنایع الکترونیک و ساختمان سازی و کشتی سازی را نیز به فعالیت هایش افزود و توانست پیشرفت قابل توجهی در آن بکند.

در سال ۱۹۸۷ با مرگ موسس شرکت، سامسنگ به ۴ گروه متمایز از هم قسمت شد: گروه سامسونگ، گروه Shinsegae، گروه CJ، گروه Hansol.

 از دهه ۱۹۹۰ به تا به حال سرکت سامسونگ کسب و کارش را در همه جای دنیا توسعه داد و به ویژه در عرصه موبایل و نیمه رسانا ها به شرکتی یکه تاز بدل گشت. از عظیم ترین زیر مجموعه های سامسونگ گروپ، سامسونگ الکترونیکس  است که پردرآمدترین کمپانی فن آوری بین المللی است و از لحاظ سوددهی از ۴ شرکت دیگر مهمتر می باشد.

از طرفی دیگر سامسونگ گروپ اثر بسیار قابل توجهی در پیشرفت اقتصاد، سیاست، فرهنگ و رسانه های کره جنوبی داشته و کمپانی های تحت نظرش تقریبا یک پنجم کل صادرات کشور کره جنوبی را شامل می شوند. درآمد سامسونگ تقریبا برابر  ۱۷٪ از تولید ناخالص داخلی کره جنوبی می باشد که بیشتر از ۱۰۸۲ میلیارد دلار تخمین زده می شود درآمد سامسونگ گروپ در سال ۲۰۱۲ به بیشتر از ۲۶۵ میلیارد دلار رسید و در سال ۲۰۱۳ توانست سودش را ۳۰ میلیارد دلاری کند. این شرکت با دارایی ۵۹۰ میلیارد دلار (۲۵۶ میلیارد دلار نقد)، بیش از ۴۲۷ هزار کارمند در همه جای دنیا دارد.

مجموعه های شرکت سامسونگ از موارد زیر تشکلی شده اند:

 


 • Samsung Electronics
  Samsung Life Insurance
  Samsung Fire & Marine Insurance
  Samsung Heavy Industries
  Samsung C&T
  Samsung SDS

در سال های ابتدایی شکل گیری سامسونگ یعنی بین سالهای ۱۹۶۹ تا ۱۹۸۷ کالاهای این کمپانی جهانی را تلویزیون، ماشین حساب، یخچال، تهویه مطبوع، و ماشین های شوینده نشکیل می داد. در سال 1970 بعد از قراردادی که با شرکت NEC بست مجموعه Samsung-NEC نیز به مجموعه هایش اضافه شد و ساخت و تولید لوازم خانگی و صوتی و تصویری نیز در کارش قرار گرفت و در سال ۱۹۷۴ تولید نیمه رساناها هم افزوده شد.

تا سال ۱۹۸۱ شرکت الکتریکی سامسونگ ۱۰ میلیون تلویزیون سیاه-و-سفید ساخت. در ۱۹۸۳ آغاز به تولید DRAM کرد. در سال ۱۹۸۸ با بخش های نیمه رسانا و ارتباطات ادغام شد و نام سامسونگ الکتریک تشکیل شد.


سامسونگ الکترونیک در سال ۱۹۸۸ نخستین موبایل اش را روانه بازار کرد. در سالهای دهه ۱۹۹۰ موتورولا ۶۰ درصد و سامسونگ فقط ۱۰ درصد بازار را در دست داشت. که سامسونگ با مشکل کیفیت و سطح پایین بودن کالاهایش مواجه بود و در اواسط دهه ۹۰ بحث خروج از این بازار، نیز مطرح بود اما...

لی کان-هی فرزند و جانشین چول، در سالهای بعدی اقدام به عوض کردن راهکار عملیاتی سامسونگ کرد و با کنار نهادن ساخت کالاهای کم-فروش و ضعیف، به سمت ساخت و طراحی قطعه ها و سرمایه گذاری در تولید فن آوری های تازه به منظور استفاده در سایر شرکت ها کرد. بعد با کنار گذاشتن شعار “برندی ارزان” خود را به منزله برترین تولیدکننده محصولات الکترونیکی مصرفی جای دهد.
محصولات مصرفی سامسونگ در  سالهای ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۳ سود خالصی بیشتر از ۵٪ را برای خود به دست آورد، آن هم در زمانی که ۱۶ شرکت کره جنوبی به علت بحران های مالی ورشکسته شده بودند. 
در سال ۲۰۰۵ سامسونگ الکترونیکس برای نخستین بار از سونی جلو زد و کمپانی رده ۲۰ در میان برندهای محبوب دنیا گشت. 
در سال ۲۰۰۷ سامسونگ دومین کمپانی تولید کننده موبایل در دنیا شد و برای نخستین بار از موتورولا پیشی گرفت.
 در آمد کلی سامسونگ در سال ۲۰۰۹ به ۱۱۷.۴ میلیارد دلار نزدیک شد  و از لحاظ میزان فروش، بالاتر از HP در ابتدای لیست عظیم ترین کمپانی های فن آوری بین المللی قرار گرفت.

 

کالاهای شرکت سامسونگ

صفحه نمایش های ال سی دی و ال ای دی 

سامسونگ در سال ۲۰۰۴ بزرگترین تولید کننده صفحه های نمایشگر OLED گشت، و از سهم ۴۰ درصدی بازار جهانی در سال ۲۰۱۰  به سهم ۹۸ درصدی دست یافت. سامسونگ در تولید صفحه نمایشگرها و تلویزیون های ال سی دی  و ال ای دی هم پیش گام بود.

موبایل های هوشمند

سامسونگ با دو برند Galaxy S و Galaxy Note در کنار iPhone اپل قدآرایی کرد و محصول اندرویدی اش را سالیانه بیشتر از آن به فروش می رساند. بازاریابی خیلی بالای بین المللی، به کارگیری از رابط کاربری اختصاصی با امکانات قوی نسبت به اندروید گوگل، به کارگیری از صفحه نمایش های با کیفیت Super AMOLED، به کارگیری از چیپ های پردازشی قوی، و همکاری نزدیک با کمپانی های مخابراتی دنیا، علل عمده موفقیت سامسونگ می باشند.

نیمه رساناها

سامسونگ که از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۹ هر سال رشد ۱۳.۵ درصدی را -در مقایسه با رشد ۳.۴ درصدی اینتل- به دست آورده، در سال ۲۰۱۴ تبدیل به بزرگترین تولیدکننده چیپ های نیمه رسانا شده است.


تلویزیون

از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ سامسونگ در بازار تلویزیون شود خوبی به دسا آورد و در سال ۲۰۱۰ نخستین تلویزیون تمام اچ.دی سه بعدی از نوع ال.ای.دی را به بازار روانه نمود که در شش ماهه اول به فروش ۱ میلیونی دست یافت. سامسونگ از سال ۲۰۰۷ تلویزیون های اینترنتی را ارائه داد و با بهره گیری از تلویزیون های هوشمند سامسونگ که در سال های بعدی به بازار آمدند نصب اپلیکیشن هم امکان پذیر شد.

سایر محصولات

چاپگرهای لیزری تک رنگ، چاپگر های رنگی (لیزری و جوهر افشان)، تا چاپگر های چند کاره و کالاهایی نظیر دوربین های دیجیتال، کم کوردر، لپتاپ، کامپیوتر دسکتاپ، و پخش کننده های موسیقی.

 منبع: Samsung_Profile_2013.pdf

http://www.samsung.com/common/aboutsamsung/download/performance/Samsung_Profile_2013.pdf