اخبار
1397/02/18 13:04

نکته هایی درباره استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرف شویی از جمله لوازم خانگی محبوب آشپزخانه به شمار می آید. این وسیله کاربردی با استفاده از انرزی الکتریکی اقدام به شست و شوی ظروف می نماید. شست و شوی ظروف با استفاده از آب و مواد پاک کننده ظروف انجام می شود. به جهت کاهش دخالت انسان در شست و شوی ظروف به وسیله ماشین ظرفشویی این وسیله کاربردی بیش از پیش محبوب گردیده. بر همین اساس عده زیادی از مشتریان اقدام به بررسی و خرید ماشین ظرفشویی می نمایند.

ماشین ظرفشویی بهترین وسیله شستن میوه است

همان طور که از اسم ماشین ظرفشویی پیدا است این وسیله جهت شست و شوی ظروف طراحی و ساخته شده است. ماشین ظرف شویی با استفاده از شوینده اقدام به شست و شوی ظروف به صورت بهداشتی می نماید. عدم شکستن ظروف حین شست و شو و شست و شوی آن به بهترین شکل ممکن موجب محبوبیت آن شده. در این بخش نمایندگی مجاز سامسونگ کاربرد دیگری از ماشین ظرفشویی را معرفی خواهد نمود. آیا میدانستید ماشین ظرفشویی بهترین وسیله شستن میوه است؟ بله شستن میوه با کیفیت مطلوب از ویژگی های ماشین ظرفشویی است. در واقع اولین طبقه ماشین ظرفشویی که دارای سبد است را پر از میوه و سبزی نمایید و با استفاده از برنامه آب سرد آن را روشن نمایید تا نسبت به شست و شوی میوه ها اقدام شود.

احتمالا این سوال در ذهن شما مبنی بر این که چه ماشین ظرفشویی هایی قابلیت شست و شوی میوه و سبزی دارند؟ ایجاد شده. ماشین های ظرفشویی که دارای سبد مناسب قرار گیری میوه ها باشند و دارای قابلیت شست و شو با آب سرد باشند امکان شست و شوی میوه و سبزیجات را نیز دارا می باشند. لازم است بدانید شستن میوه و سبزی در ماشین ظرفشویی با آب گرم به هیچ وجه توصیه نمی گردد چرا که آب گرم موجب پلاسیده شدن میوه و سبزیجات شده و همین امر تسریع در فساد آن را ایجاد می کند.

ماشین ظرفشویی از بهترین های تولید شده بر اساس نیازسنجی مشتری است که توسط طراحان صنعتی طراحی و به وسیله تولید کنندگان تولید و به بازار عرضه شده. ماشین های ظرف شویی با کمک به شست و شوی بدون دخالت ۱۰۰% انسان و شست و شوی مطلوب با رعایت نکات بهداشتی موجب ترقیب مشتریان به خرید این محصول گردیده. ​نمایندگی تعمیرات سامسونگ با دارا بودن تجربه فراوان در حوزه تعمیر لوازم خانگی اقدام به ارایه خدمات  در زمینه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ کرده است.

مواد شوینده ماشین ظرفشویی

می توان گفت ماشین های ظرفشویی امکان استفاده سه مدل مواد شوینده استفاده کنند:

استفاده از قرص های مخصوص تمیز کننده ظروف
استفاده از پودر های مخصوص ماشین ظرفشویی
استفاده از ژل های مخصوص ماشین ظرفشویی
در گام اول لازم است از این مواد شوینده برای شست و شوی ظروف استفاده نمایید. مواد شوینده خود را انتخاب نموده و در محفظه مخصوص ماشین ظرفشویی قرار دهید.

چگونگی چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی دارای محفظه مخصوصی است که ظروف کثیف داخل آن قرار می گیرند و پس از انتخاب برنامه مخصوص شست و شو و نوع شست و شو، ماشین ظرفشویی شروع به کار می کند. پس لازم است چگونگی چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی را بدانید. درون محفظه ماشین های ظرفشویی سبد های مخصوصی قرار دارد که برای چیدن ظروف در ابعاد مختلف مناسب است. دقت داشته باشید ظروف را در جایگاه های مشخص شده قراردهید. ظروف گود را در فاصله با محفظه قرص شوینده قرار دهید. همچنین چیدن ظروف گود به گونه ای که آب داخل آن جمع گردد به هیچ وجه توصیه نمی شود. با رعایت این نکات ظروف شما به وسیله ماشین ظرفشویی به بهترین نحو شسته می شوند.

جرم گیری ماشین ظرفشویی سامسونگ

تمامی ماشین های لباسشویی که در بازار موجود است جهت داشتن بازدهی مناسب پس از مدت زمان مشخصی نیازمند جرم گیری است. در تمامی لوازم برقی که از آب گرم استفاده می کنند پس از مدتی دچار رسوب می شوند. این رسوب به صورت جرم در بدنه محفظه، نازل های آب و… جمع شده و عملکرد ماشین ظرف شویی را کند یا مختلف می کند.

بازه زمانی جرم گیری ماشین ظرفشویی ​سامسونگ

سوالی که اکثر مشتریان ​نمایندگی تعمیرات سامسونگ از کارشناسان می پرسند این است که جرم گیری ماشین ظرفشویی در چه بازه زمانی انجام می شود؟ برای داشتن بیشترین بازدهی لازم است در بازه زمانی هر سه ماه یک بار نسبت به جرم گیری ماشین ظرفشویی اقدام نمایید. به این صورت از بالا ترین کیفیت شست و شو ماشین ظرفشویی می توان استفاده نمود.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :