اخبار
1397/02/18 12:53

چگونه ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را راه اندازی کنیم؟

زمانی که شما ماشین ظرفشویی خود را خریداری نموده  و به منزل می آورید در اولین اقدام باید اقدام به نصب و سپس راه اندازی دستگاه نمایید تا در صورت وجود مشکل و خرابی در آن، بتوانید از گارانتی آن استفاده کنید. قبل از این که به سراغ این مبحث برویم، لازم به ذکر است که در هنگام جابجایی، به هیچ عنوان ماشین ظرفشویی خود را از بسته بندی خود خارج نکنید زیرا ممکن است در زمان انتقال، آسیب به آن وارد شود که کوچکترین آسیب، خش دار شدن بدنه وسیله است.

توصیه می کنیم که نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی را به نمایندگی مجاز سامسونگ بپردازید. در صورتی که فردی از تعمیرات ظرفشویی سامسونگ برای نصب به منزل شما بیاید، هر گونه مسئولیت عیب و خرابی را که در ماشین ظرفشویی تا زمان راه اندازی و شروع به کار آن ببیند، بر عهده گرفته و نمایندگی مربوطه موظف است خسارت آن را پرداخته و دستگاه را تعویض کند. اما اگر نصب ماشین ظرفشویی را خودتان انجام دهید، نمایندگی هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند زیرا شما باید ثابت کنید که این خرابی از قبل وجود داشته و شما نقشی در ایجاد آن نداشته اید. به هر حال برای نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی باید به صورت زیر اقدام نمود:

روش نصب و راه اندازی ماشین ظرفشویی سامسونگ

۱-   ماشین ظرفشویی را با احتیاط از بسته بندی خود خارج نمایید و مواظب باشید که آسیبی به آن وارد نشود.

۲-   در محلی که قرار است ماشین ظرفشویی قرار گیرد، باید لوله ورود آب و لوله تخلیه یا خرج آب تعبیه شده باشد. لذا شلنگ های ورودی و خروجی آب را نصب نموده و توجه داشته باشید که  برای لوله تخلیه، باید ارتفاع لوله در حدود ۹۰-۵۰ سانتیمتر باشد تا عمل خروج آب به خوبی انجام گیرد.

۳-   توصیه می کنیم که به هیچ عنوان وسیله برقی دیگری را به پریز برقی که قرار است دو شاخه ماشین ظرفشویی به آن متصل شود، وصل نکنید. زیرا در این صورت در زمان استفاده از ماشین ظرفشویی، احتمال آسیب به آن وسیله و حتی سوختن هم وجود دارد.

۴-   ممکن است که ماشین ظرفشویی شما اروپایی باشد در نتیجه برق آن سه شاخه است. پس حتما باید پریز برق، متناسب با آن نصب گردد.

۵-   قبل از راه اندازی ماشین ظرفشویی، دفترچه راهنما را مطالعه نمایید. هر برند از این وسیله دارای هشدارهایی است که در زمان نصب، راه اندازی و استفاده از ماشین ظرفشویی باید در نظر گرفته شود تا منجر به بروز خسارت نگردد.

۶-   ماشین ظرفشویی باید به خوبی تراز باشد تا لرزش نداشته و بتواند آب را تخلیه کند لذا تفاوتی ندارد که ماشین ظرفشویی شما رومیزی باشد یا از نوع ایستاده؛ شما باید به کمک پایه های زیرین آن، تراز نمودن را انجام دهید.

برای هر گونه سوالی می توانید با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید و بهترین مشاوره ها را از همکاران ما دریافت کنید. 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :