اخبار
1397/02/18 13:57

انواع قطعات یدکی لباسشویی سامسونگ

لباسشویی برند سامسونگ به دلیل کیفیت بالایی که دارد می‌بایست از قطعات یدکی مناسبی نیز برخوردار باشد. در ساختار و پیکربندی ماشین لباسشویی سامسونگ از قطعات یدکی مناسب و باکیفیتی استفاده می‌شود. نکته مهم در رابطه با این قطعات این است که در صورت نیاز به هرگونه تعمیر و یا تعویض می‌توانید از طریق نمایندگی مجاز سامسونگ اقدام کنید. نمایندگی‌های این دسته از لباسشویی‌ها با حضور در محل می‌توانند قطعه مورد نظر را تعویض کرده و یا تعمیر کنند.

اگر قطعه موردنظر خراب‌شده باشد می‌بایست به خرید قطعه جدید از طریق نمایندگی‌ها اقدام کنید. انواع قطعات یدکی لباسشویی سامسونگ متنوع می‌باشند که در این بخش به چند مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم. ازجمله می‌توان به موتور دایرکت درایو و یا موتور بدون تسمه لباسشویی سامسونگ اشاره نمود. لاستیک دور درب نیز یکی دیگر از قطعات یدکی لباسشویی سامسونگ می‌باشد. فناوری حباب‌ساز و موتور گیربکسی ماشین لباسشویی نیز از قطعات این دسته از لباسشویی‌ها محسوب می‌شوند؛ اما قطعات لباسشویی سامسونگ مختلف هستند که ما در این بخش به چند مورد از آن‌ها اشاره نمودیم.

تعمیر قطعات یدکی لباسشویی سامسونگ

اگر متوجه شدید که لباسشویی سامسونگ شما دچار نقصی شده است می‌توانید از طریق نمایندگی این شرکت اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ  کنید؛ اما تعمیر قطعات یدکی لباسشویی سامسونگ از طریق نمایندگی‌های تعمیرات لوازم خانگی معتبر آن انجام می‌شود. آن‌ها با بررسی‌های لازم در رابطه با قطعه موردنظر به تعمیر آن می‌پردازند. نگران تجربه و مهارت تعمیرکاران ما نباشید. کلاس‌های مختلفی برای آموزش و بالا بردن توان مهارتی آن‌ها انجام‌گرفته و افراد زبردستی از این امتحان پیروز درآمده‌اند.

همکاران باتجربه در بخش نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ با بررسی قطعه موردنظر به تعمیر آن می‌پردازند و تمام سعی خود را می‌کنند که قطعه قابل تعمیر باشد؛ اما اگر به هر دلیلی این قطعه غیرقابل تعمیر بود می‌بایست آن را با قطعه جدید تعویض کنید. به‌عنوان‌مثال اگر کمک‌فنر و یا کاسه‌نمد ماشین لباسشویی دچار نقصی شده باشد، تعمیرکار مجرب با بررسی نقص ایجادشده به تعمیر این قطعات می‌پردازد. نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تمامی ساعات روز آماده ارائه خدمات در رابطه با تعمیر و تعویض قطعات یدکی لباسشویی سامسونگ شما می‌باشد. در صورت مواجه‌شدن با هرگونه نقص و ایرادی در کارایی ماشین لباس‌شویی سامسونگ با نمایندگی ​تعمیرات سامسونگ ارتباط برقرار نموده و به تعمیر لباسشویی خود بپردازید وازتعمیر آن توسط خود و یا دیگر افراد خانواده خودداری نمایید.

تعویض قطعات یدکی لباسشویی سامسونگ

در صورت ایجاد خرابی در یکی از قطعات یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ تعمیرکاران مجرب ما به تعویض آن‌ها می‌پردازند. فروشگاه ها و مراکز مختلفی از این نمایندگی برای ارائه قطعات جدید آماده همکاری می‌باشند که یکی از آن‌ها نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ از طریق فروشگاه ما می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید شخصاً به خرید قطعه خراب‌شده پرداخته و یا از طریق نمایندگی آن را درخواست کنید. این امکان فراهم‌شده است که تعمیرکار مجرب ما با بررسی‌های لازم و در صورت نیاز به قطعه جدید در نوبت بعدی برای تعمیر لباسشویی سامسونگ قطعه موردنظر را همراه خود بیاورد.

 قطعات یدکی لباسشویی با توجه به کارایی مختلفی که دارند می‌توانند در معرض آسیب قرار گیرند؛ بنابراین اگر به هر دلیلی و یا با کارایی بالای ماشین لباسشویی این قطعات دچار خرابی شدند، می‌بایست تعویض شوند و نمی‌توان آن‌ها را تعمیر نمود. البته تعمیرکاران ما تلاش خود را می‌کنند که تعمیر این قطعات را با بیشترین دقت انجام دهند و به دلیل کیفیت بالای این قطعات در برخی موارد تعویض از تعمیر می‌تواند پاسخگوتر باشد.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

عبدالرضا سلیمان نژاد

سلام ب
سلام با روشن کردن ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی از قسمت جاپودری آب به بیرون میریزد بکی از تعمیرکاران گفت که براثراستفاده از پمپ و فشار زیادآب جا پودری آن سوراخ شده لذا درخواست یک عدد جا پودری داریم در بازار هم موفق نشدیم پیدا کنیم ممنون میشویم راهنمایی بفرمایید .باتشکر

پاسخ
عبدالرضا سلیمان نژاد

سلام هنگام روشن کردن ماشین لباسشویی از جا پودری آن آب به بیرون میریزد که یکی از تعمیرکاران گفتند بدلیل فشار زیاد آب جاپودری سوراخ و معیوب شده چندجا هم برای خرید درمشهد رفتم ولی متاسفانه پیدا نکردم .آدرس خراسان شمالی شهرستان شیروان تلفن 09155868591 ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید .باتشکر

پاسخ
حمید

ایا مراحعه به منزل جهت عیب یابی نیاز به ارایه کارت شناسایی دارد یا نه.

پاسخ
خسرو عالیزاده

سلام آیا امکان ارسال جاپودری لباسشویی سامسونگ Q1420VSSبنام HOUSING DRAWER L وجود دارد.

پاسخ
برچسب ها :