اخبار
 • تعمیرات ماکروویو سامسونگ

  ایکروویو یا تندپز و یا به شکل واژه همگانی‌ شده ماکروویو سامسونگ یکی از مهمترین اختراع‌های بزرگ قرن بیستم است. میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا این وسیله را دارند و هر روز از آن استفاده می‌کنند. امروزه با توجه به مدرنیزه شدن ، لوازم خانگی هم از این قاعده مستثنی نبوده بطوریکه ماکروویو سامسونگها ، ماکروویوها ، اون ، توستر و سرخ کن برقی نمونه بارز این مدرنیته شدن زندگی بشر و باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شده است. واردکنندگان و فروشندگان جهت تضمین کیفیت کالا در صدد تعمیرات و خدمات پس از فروش این لوازم هستند.

 • آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

  لباسشویی های اتوماتیک سامسونگ در مدل های متفاوت طراحی می شوند که از آن جمله می توان به ماشین تمام اتوماتیک که مخزن آن روی محور افقی سوار است و به آن مدل یوغی  گفته می شود و همچنین ماشینی که مخزن آن روی محور عمودی قرار گرفته و به آن نوع چرخان عمودی  گفته می شود اشاره کرد.

 • آموزش عیب یابی و تعمیرات یخچال سامسونگ

  در مورد تعیمرات یخچال سامسونگ پرسش های ثابتی مطرح می شود که غالب استفاده کنندگان با آنها در زمان نقص فنی دستگاه های خود مواجه می شوند برای برطرف کردن این نواقص نیاز است که از علت های آنها باخبر باشید و با قلق هایی نسبت به تعمیرات دستگاه های خود اقدام کنید.  

 • تعویض گاز های مورد استفاده در یخچال سازی سامسونگ (گاز های مبرد - سرما زا)

   شما می توانید برای تعمیرات یخچال سامسونگ به نمایندگی تعمیرات سامسونگ مراجعه کنید و در کمترین زمان و با پایین ترین هزینه نسبت به تعمیر دستگاه های دارای نقص خود اقدام کنید. 

 • درباره آموزش های لازم برای تعمیرات یخچال سامسونگ

  برای تعمیرات سامسونگ نیاز به برخی آموزش ها دارید که این آموزش ها به شما در شناخت بهتر وسایل و محصولات سامسونگ کمک زیادی می کند. همچنین شما می توانید با اطلاع از اجزاء دستگاه های موردنظرتان نسبت به تعمیرات سامسونگ اقدام نمایید.

 • درباره تعمیرات سامسونگ

  شرکت نمایندگی تعمیرات سامسونگ نماینده رسمی فروش همه کالاهای سامسونگ دربرگیرنده لوازم خانگی، صوتی و تصویری، گوشی همراه، تبلت، صفحه نمایش صنعتی، چاپگر و مانیتور‌های تجاری و لوازم جانبی اورجینال است و با خدمات رسانی به طیف وسیعی از مشتریان هماره تلاش کرده تا رضایت خریداران محصولات سامسونگ را برآورده سازد.
صفحه 1 از 1 < 1 >

Feed