اخبار
 • داخل یخچال‌ فریزر بیش‌ از حد سرد است

  هدف از طراحی یخچال‌ فریزرها ایجاد محیطی خنک برای غذاهاست. دمای مطلوب داخل یخچال باید حدود 34 تا 40 درجه فارنهایت و دمای فریزر هم باید حدود صفر درجه فارنهایت باشد.

 • عیب‌ یابی و تعمیر ماکروویو سامسونگ

  ماکروویو یکی از بزرگترین ابتکارات و خلاقیت‌های انسانهاست. قطعا تا قبل از آن حتی فکر کردن به پختن غذا بدون نیاز به گاز یا آتش غیر قابل تصور بود. ماکروویو، این شگفتی علم، حالا به راحتی در آشپزخانه‌های ما پیدا می‌شود.

 • انواع قطعات یدکی لباسشویی سامسونگ

  لباسشویی برند سامسونگ به دلیل کیفیت بالایی که دارد می‌بایست از قطعات یدکی مناسبی نیز برخوردار باشد. در ساختار و پیکربندی ماشین لباسشویی سامسونگ از قطعات یدکی مناسب و باکیفیتی استفاده می‌شود. نکته مهم در رابطه با این قطعات این است که در صورت نیاز به هرگونه تعمیر و یا تعویض می‌توانید از طریق نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اقدام کنید. نمایندگی‌های این دسته از لباسشویی‌ها با حضور در محل می‌توانند قطعه مورد نظر را تعویض کرده و یا تعمیر کنند.
 • ایرادهای متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

  امروز قصد داریم در ​باره مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ بررسی های لازم را انجام دهیم. عموماً یک سری از مشکلات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ وجود دارد که با اندکی بررسی قابل حل خواهد بود. رعایت نکات زیر سبب کمتر شدن مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد شد.
   
 • عیب یابی و رفع ایرادهای ظرفشویی سامسونگ

  علائم اختصاری مختلفی برای عیب یابی ظرفشویی سامسونگ طراحی شده اند که با توجه به مدل ظرف شویی خود می توانید به عیب و نقص ایجاد شده پی ببرید.

 • عیب یابی یخچال و فریزر سامسونگ

  در این نوشته با عیب های یخچال فریزر سامسونگ بیشتر آشنا می شوید و نحوه عیب یابی آنها را پیدا می کنید.

 • نکته هایی درباره استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ

  ماشین ظرف شویی از جمله لوازم خانگی محبوب آشپزخانه به شمار می آید. این وسیله کاربردی با استفاده از انرزی الکتریکی اقدام به شست و شوی ظروف می نماید. شست و شوی ظروف با استفاده از آب و مواد پاک کننده ظروف انجام می شود. به جهت کاهش دخالت انسان در شست و شوی ظروف به وسیله ماشین ظرفشویی این وسیله کاربردی بیش از پیش محبوب گردیده. بر همین اساس عده زیادی از مشتریان اقدام به بررسی و خرید ماشین ظرفشویی می نمایند. 
 • چگونه ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را راه اندازی کنیم؟

  زمانی که شما ماشین ظرفشویی خود را خریدید و به منزل آوردید در اولین اقدام باید اقدام به نصب و سپس راه اندازی دستگاه نمایید تا در صورت وجود مشکل و خرابی در آن، بتوانید از گارانتی آن استفاده کنید. قبل از این که به سراغ این مبحث برویم، لازم به ذکر است که در هنگام جابجایی، به هیچ عنوان ماشین ظرفشویی خود را از بسته بندی خود خارج نکنید زیرا ممکن است در زمان انتقال، آسیب به آن وارد شود که کوچکترین آسیب، خش دار شدن بدنه وسیله است.
 • تعمیرات ماکروویو سامسونگ

  ایکروویو یا تندپز و یا به شکل واژه همگانی‌ شده ماکروویو سامسونگ یکی از مهمترین اختراع‌های بزرگ قرن بیستم است. میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا این وسیله را دارند و هر روز از آن استفاده می‌کنند. امروزه با توجه به مدرنیزه شدن ، لوازم خانگی هم از این قاعده مستثنی نبوده بطوریکه ماکروویو سامسونگها ، ماکروویوها ، اون ، توستر و سرخ کن برقی نمونه بارز این مدرنیته شدن زندگی بشر و باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شده است. واردکنندگان و فروشندگان جهت تضمین کیفیت کالا در صدد تعمیرات و خدمات پس از فروش این لوازم هستند.

 • آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

  لباسشویی های اتوماتیک سامسونگ در مدل های متفاوت طراحی می شوند که از آن جمله می توان به ماشین تمام اتوماتیک که مخزن آن روی محور افقی سوار است و به آن مدل یوغی  گفته می شود و همچنین ماشینی که مخزن آن روی محور عمودی قرار گرفته و به آن نوع چرخان عمودی  گفته می شود اشاره کرد.

صفحه 1 از 2 < 1 2 >

Feed